100% ස්වභාවික පෝෂ්‍යදායි ප්‍රෝටීන් පිටි - ORA Naturals

ලංකාවේ ඉමාන් ජුෆීර් ජාත්‍යන්තර තරුණ නායිකාවන්ගේ නාමාවලියට

ඉමාන් ජුෆීර්

ඉමාන් ජුෆීර්

ශ්‍රී ලංකාවේ නැගෙනහිර පළාතේ සායින්දමරුතු හි උපත ලැබු, 18 හැවිරිදි වියේ පසුවන ඉමාන් ජුෆීර් නාමය නැගී එන චිත්‍ර ශිල්පිනියෙකු ලෙස The wow foundation ආයතනයට අයත් ලොව සෑම ක්ෂේත්‍රයකම වඩාත්ම බලගතු තරුණියන්ගේ ලැයිස්තුව අතරට එක්විය.

ශිෂ්‍යාවක් සහ පූර්ණ කාලීන මිශ්‍ර මාධ්‍ය කලාකරුවෙකු වන ඉමාන් වයස අවුරුදු 14 දී චිත්‍ර ඇඳීමට පටන් ගත්තාය. කලාව පිළිබඳ ඇගේ ඇල්ම ක්‍රමයෙන් වර්ධනය වූ අතර, ඇය විසින් යථාර්ථවාදය (realism), අධිධර්‍මවාදය (hyperrealism), සර්ලයිලිස්වාදය (surrealism), සමකාලීන (contemporary) , වියුක්ත (abstract), පිඟන් මැටි චිත්‍ර (ceramic painting), නිදර්ශන සහ ඩිජිටල් කලාව (illustration, and digital art) යනාදී කලාවන් කෙටි කලක් තුළ ප්‍රගුණ කර ගත්තාය. දැන් ඇය විසින් මිනිරන් සහ අඟුරු සහිත ඇගේ විශ්මයජනක යථාර්ථවාදී ඡායාරූප කෙරෙහි අවධානය යොමු කරන්නීය.

ඉමාන්ට අවශ්‍ය වනුයේ ඇයගේ සුවිශේෂී කුසලතා මගින් ප්‍රජාවට ප්‍රයෝජනවත් සහ ප්‍රයෝජනවත් යමක් කිරීමට මෙන්ම තමන්ටම අනන්‍යතාවයක් ඇති කර ගැනීමටය.

https://thewowfoundation.com/young-leaders-directory

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *